sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Rekrutacja - Żłobek Miejski w Jedlinie-Zdroju
2024-06-18 10:25

Żłobek Miejski w Jedlinie-Zdroju rozpoczął rekrutację do nowo powstałej grupy żłobkowej. Dzięki inwestycji Miasta Jedlina-Zdrój, w ramach zadania pn. „Rozbudowa Żłobka Miejskiego w Jedlinie-Zdroju – utworzenie 10 miejsc opieki nad dziećmi w wieku do lat 3”, współfinansowanej z programu Maluch + 2022 – 2029. Na potrzeby placówki przystosowano salę, pomieszczenie gospodarcze oraz wózkarnię.


Żłobek Miejski w Jedlinie-Zdroju to profesjonalna, w pełni przygotowana placówka opiekuńcza dla dzieci w wieku do lat 3. Kadra żłobka w sposób ciągły podnosi swoje umiejętności i kompetencje m.in. zdobywając certyfikaty trenerskie Sensoplastyka®, aby urozmaicać zajęcia dla najmłodszych, placówka uzyskała dyplom wydany przez Ministerstwo Zdrowia „Placówki promującej zasady zdrowego żywienia i stylu życia”, a dyrektor żłobka ukończyła m.in. kurs kompetencji ogólnych bezpiecznego i przyjaznego żłobka.

 

Oferta placówki jest atrakcyjna pod względem opiekuńczym, rozwojowym, jak i integracyjnym. Kolorowe i ciekawe zajęcia dla najmłodszych są wizytówką naszego żłobka, gdzie rodzic i pozostali członkowie rodziny mają możliwość doświadczać atrakcji wspólnie ze swoimi pociechami, dzięki licznym eventom i uroczystościom otwartym.

 

Dodatkowym atutem jest możliwość pozyskania przez rodziców środków finansowych na obniżenie opłaty za pobyt dziecka w placówce z Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego. Tym samym czesne to dopłata ze strony rodzica w wysokości 170 zł. Rekrutacja trwa, dlatego zachęcamy do składania wniosków – zostało jedynie 8 miejsc z 34 dostępnych.

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo pod numerem telefonu 666-067-085.

 

Czekamy na Was!

 

zlobekjedlina.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: