sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Trzeźwy umysł, czyli bliżej siebie i innych
2024-06-17 10:19

Kampania profilaktyczna „Trzeźwy umysł, czyli bliżej siebie i innych” realizowana jest w ramach Gminnego Programu Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym oraz Przeciwdziałania Narkomanii na lata 2022-2024.


Projekt ma na celu podniesienie świadomości społecznej mieszkańców gminy Walim na coraz częściej występujący problem przemocy w rodzinie, uzależnień oraz depresji.

 

Głównym założeniem projektu kampanii jest, aby całe rodziny się zaktywizowały i przyłączyły do wspólnej edukacji poprzez zabawę i aktywne spędzanie czasu wolnego, dlatego do udziału zapraszamy dzieci, rodziców oraz dziadków, aby wspólnie nauczyć się spędzać wolny czas i wykorzystać go na poprawne relacje rodzinne.

 

W trakcie trwania kampanii przeprowadzone zostaną zajęcia dla dorosłych uczestników – Szkoła dla rodziców i wychowawców. Ponadto stawiamy na dobrą zabawę jako alternatywę spędzania wolnego czasu w przestrzeni wirtualnej. Każdy dobry radosny moment jest także pomocą dla osób, którzy mają problemy ze zdrowiem psychicznym.

 

Zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w organizowanych zajęciach. Spotykamy się podczas wydarzeń gminnych. Informacji szukajcie na plakatach.

 

Najbardziej zaangażowane rodziny zostaną nagrodzone wyjazdem na wycieczkę profilaktyczną.

 

walim.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: