sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Dzień Otwarty w przedszkolu w Dziećmorowicach
2024-06-14 09:30

Nowo wybudowane przedszkole w Dziećmorowicach już od września przyjmie w swoje progi do 75 podopiecznych.


15 czerwca dzieci, rodzice i każdy zainteresowany tajemnicami potężnego budynku mógł skorzystać z okazji i wziąć udział w Dniu Otwartym, by na własne oczy przekonać się jakie atrakcje zostały przygotowane dla najmłodszych.

 

Przedszkole będzie przyjazne dzieciom, ale co równie ważne będzie przyjazne też przyrodzie.

 

Część zapotrzebowania na energię elektryczną zostanie zaspokojona dzięki zamontowanym już panelom słonecznym i powstającej turbinie wiatrowej.

 

Ponadto budynek będzie w ramach oszczędności wykorzystywał tzw. „szarą wodę”.

 

walim.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: