sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Wybory do Rady Seniorów Województwa Dolnośląskiego
2024-06-19 11:33

Zapraszamy do udziału w wyborach do Rady Seniorów Województwa Dolnośląskiego na kadencję 2024-2029! Jest to wyjątkowa okazja dla osób powyżej 60. roku życia oraz organizacji działających na rzecz seniorów, aby mieć realny wpływ na poprawę jakości życia osób starszych w naszym regionie.


Proces zgłaszania kandydatów trwa od 24 czerwca do 14 lipca. Nie przegapcie szansy, by wyrazić swoje opinie i wesprzeć inicjatywy skierowane do seniorów. Wasze zaangażowanie ma znaczenie!

 

Dołącz do nas i wspólnie działajmy na rzecz lepszego jutra dla seniorów w Województwie Dolnośląskim!

 

umwd.dolnyslask.pl/sejmik/aktualnosci/artykul/wybory-do-rady-seniorow-wojewodztwa-dolnoslaskiego-2024-2029/

 

gluszyca.pl

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: