sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Międzynarodowe Targi Pracy we Wrocławiu - 16 maja 2024r.
2024-05-10 10:08

Dolnośląski Wojewódzki Urząd Pracy zaprasza do udziału w Międzynarodowych Targach Pracy ,,With Eures to Europe!", które odbędą się 16 maja (czwartek) we Wrocławiu w godz. 10:00-15:00. Wstęp bezpłatny.


Wydarzenie skierowane jest do poszukujących pracy - mieszkańców Dolnego Ślaska, w szczególności do osób młodych i absolwentów, dla których otwierają się ścieżki zawodowe w kraju i za granicą. Udział w wydarzeniu potwierdziło ponad 100 wystawców z Polski i Europy. Wstęp jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają do Tarczyński Arena Wrocław, Al. Śląska 1

 

Ofertę targową zaprezentuje ponad 100 wystawców z Polski oraz Europy - przedstawiciele polskich oraz zagranicznych pracodawców, partnerów i instytucji rynku pracy, doradcy zawodowi i doradcy EURES z Polski oraz z Czech, Holandii, Danii, Austrii, Niemiec, Słowacji i Słowenii.

 

Targi to nie tylko możliwość porozmawiania w języku obcym, ale także szansa zaznajomienia się z perspektywami rozwoju na europejskim rynku pracy, poznania warunków życia i pracy w wybranych krajach Unii Europejskiej.

 

W programie m.in.:

- OFERTY PRACY różnych branż w Polsce i za granicą, również pracy sezonowej

- Fachowe usługi doradców EURES i doradców zawodowych

- Oferta dla studentów: program wymiany kulturowej do USA, projekty dla młodych

 

Zachęcamy do udziału w WARSZTATACH z ekspertami m.in.:

- ERASMUS+ i programy europejskie

- Warunki życia i pracy w Czechach, Holandii, Danii, Austrii, Niemczech, na Słowacji oraz Słowenii

- Zakładanie firmy - DOTACJE UE

- Negocjacje w pracy i mowa ciała

- Budowanie MARKI OSOBISTEJ w procesie rekrutacji

- Jak zdobyć uprawnienia do pracy w energetyce wiatrowej

- PREZENTACJE wystawców na scenie głównej

- GOGLE VR – „zanurz” się w WIRTUALNYM ŚWIECIE danego zawodu!


Źródło: eures.dwup.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: