sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Festiwal Piosenki Przedszkolnej
2024-04-15 11:27

W tym roku wyjątkowy Festiwal Piosenki Przedszkolnej. Oddajemy scenę najmłodszym artystom po raz 50-ty. Jest to najstarszy Festiwal tego typu w Polsce. Fakt ten sprawia, że będzie on wyjątkowy i bardzo uroczysty. Tegoroczną edycję Festiwalu Piosenki Przedszkolnej zaplanowano na 11 maja 2024r., godzina 11.oo, w Centrum Nauki, Kultury i Sztuki w Wałbrzychu, oddział na Piaskowej Górze przy ul. Broniewskiego 65a.


Już teraz zapraszamy i czekamy na zgłoszenia. Link do formularza google >>>>> //tiny.pl/dmghj

 

Warto się pospieszyć, bo liczba miejsc jest ograniczona. Na zgłoszenia czekamy do 3 maja.

 

Propozycja skierowana jest do przedszkolaków z Wałbrzycha i okolic. W wydarzeniu chodzi przede wszystkim o dobrą zabawę, radość śpiewania, ale także rozwijanie muzykalności wśród dzieci.

 

Każdy uczestnik może zaprezentować jeden, wykonywany indywidualnie utwór. Repertuar dobiera rodzic lub opiekun. Ważne, aby była to piosenka dziecięca. Przedszkola mogą zgłosić do konkursu maksymalnie dwójkę dzieci reprezentujących daną placówkę.

 

Na maluchów, które wezmą udział w zabawie czekają nagrody. Z pośród najlepszych wokalistów zostanie wyłonionych do trzech równorzędnych laureatów.

 

Pytania prosimy kierować mailem na adres: kultura2@starakoplnia.pl

 

 

Do zobaczenia na 50-tym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej w Wałbrzychu.

 

To będzie naprawdę udana zabawa!

 

Źródło: starakoplnia.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: