sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Prosimy o niedokarmianie dzików
2024-03-18 12:27

Burmistrz Głuszycy, Roman Głód, pragnie przekazać istotną informację mieszkańcom naszej gminy. W związku z podejmowanymi działaniami mającymi na celu kontrolę populacji dzików, które stanowią źródło zaniepokojenia dla społeczności, konieczne jest zachowanie zrozumienia i cierpliwości. Warto podkreślić, że wszelkie podejmowane kroki są zgodne z obowiązującymi przepisami prawnymi i ustawami, co wymaga czasu oraz współpracy ze strony mieszkańców.


W związku z powyższym, apelujemy o nie dokarmianie dzików. Jest to niezwykle istotne, ponieważ dokarmianie zwierząt, choć wydaje się dobroduszne, przyciąga dziki do naszych domów i osiedli, zwiększając ryzyko niebezpiecznych interakcji. Interwencje mające na celu kontrolę populacji dzików są nie tylko czasochłonne, ale także wymagają współpracy ze strony społeczności.

 

Prosimy wszystkich mieszkańców o przestrzeganie zaleceń i wytycznych dotyczących zachowania bezpieczeństwa w obliczu obecności dzików. Unikajcie dokarmiania tych zwierząt, zabezpieczajcie swoje śmieci i ogródki oraz zachowujcie ostrożność podczas obserwacji dzików. Wspólnie możemy zadbać o to, aby nasza współistnienie z dziką przyrodą było bezpieczne i zrównoważone.

 

Źródło: gluszyca.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: