sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Lodowisko w Jedlinie-Zdroju - specjalne zniżki
2023-10-30 13:13

Lodowisko Miejskie na terenie kompleksu Active (ul. Kłodzka/Sportowa) będzie otwarte już od 11 listopada. Na Mieszkańców Jedliny-Zdroju czekają specjalne zniżki. Sprawdźcie szczegóły!


Każdy kto posiada Jedlińską Kartę Mieszkańca może korzystać z weekendowej (piątek-niedziela) ulgi w wysokości 50% na wejście na lodowisko oraz wypożyczenie łyżew.

 

W tygodniu ulga na zakup bilet wzrasta do 75% (poniedziałek-czwartek), a w czasie ferii zimowych - w dniach od poniedziałku do czwartku w godzinach od 10.00 do 12.00 - wejście dla posiadaczy Karty będzie BEZPŁATNE.

 

Jak najszybciej złóżcie wniosek o wydanie dokumentu w Urzędzie Miasta!

 

 

Więcej informacji dotyczących jedlińskiego lodowiska znajdą Państwo na stronie: ckjedlina.pl

 

Źródło: jedlina-zdroj.euWróć
dodaj komentarz | Komentarze: