sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Magiczna pasja, czyli stroik na każdą okazję
2023-04-07 11:48

Okno ratusza w Dzierżoniowie zakwitło! A to za sprawą przepięknych kompozycji kwiatowych i, pomimo że sztucznych, efekt naprawdę jest niesamowicie żywy. Stroik na każdą okazję potrafi stworzyć Pani Agnieszka Trytko, to właśnie jej prace prezentowane są obecnie w "oknie artystycznym".


Pani Agnieszka, choć mieszka na pobliskiej wsi, z Dzierżoniowem związana jest od dawna. Tu kończyła szkołę średnia, tu wiele lat pracowała. Obecnie prowadzi własną działalność pod nazwą Magiczna Pasja. Pod tajemniczą nazwą kryje się działalność rękodzielnicza, którą Agnieszka Trytko zajmuje się 12 lat, a zawodowo od 5 lat. Wykonuje stroiki i kompozycje kwiatowe, dekoracje do domów, restauracji, sal weselnych i kościołów, a specjalizuje się w kompozycjach funeralnych. Swoją pracownię ma w domu, w Roztoczniku.

 

- Florystyka to moja pasja. Moja mama uwielbiała kwiaty i ona zawsze pięknie przystrajała nasz dom. Wystarczyło, że dotknęła gałązki i już było pięknie. Ja tego nie potrafiłam. Ale zawzięłam się i doszłam do wprawy – przyznaje Agnieszka Trytko.

 

Obecnie swoje kompozycje sprzedaje w całej Polsce, a nawet za granicą. Jej druga pasją są kulinaria, ale kwiaty są na pierwszym miejscu. W realizowaniu florystycznej pasji nie przeszkadza pani Agnieszce nawet niepełnosprawność ruchowa (nie ma jednej dłoni). - Wszystko dzięki talentowi i sile od Boga – podkreśla florystka.

 

Do zaprezentowania swoich kompozycji na wystawie namówił ją... dzielnicowy, któremu bardzo spodobały się stroiki. W Oknie Artystycznym ratusza pojawiły się głównie kompozycje świąteczne.

 

Źródło: dzierzoniow.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: