sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Zacznij nowe, zdrowe życie
2023-02-17 12:13

W dniu 4 marca odbędzie się ciekawe spotkanie w tematyce dbałości o zdrowie - "Productiviti & Health". Na spotkanie zaprasza Młodzieżowa Rada Dzierżoniowa oraz Fitness Club Piękni i Zdrowi. Wydarzenie kierowane jest zarówno do młodych, jak i starszych mieszkańców, którzy chcą rozpocząc przygodę "nowego", zdrowego życia.


Podczas spotkania będzie się można dowiedzieć jak zachować zdrową relację pomiędzy umysłem a ciałem, jak poradzić sobie z domowymi masażami i jakie są sekrety najzdrowszej diety. Uczestnicy będą mogli także odbyć trening z z profesjonalnymi trenerami i skorzystać z Fix Cateringu.

 

Zapraszamy 4 marca do Fitness Club Piękni i Zdrowi, ul. Parkowa 4h, o godzinie 13.00.

 

Wstęp jest bezpłatny.


Rejestracja odbywa się przez stronę internetową: forms.gle/efQLm6H6b2CGUa236

 

Wydarzenie organizowane jest przy współpracy z:

 

Fundacją "Merkury"
Piękni i Zdrowi
Fix Catering- catering dietetyczny
Sandra Stachowska Pomoc psychologiczna, diagnoza, terapia
Dzierżoniów Nastraja Pozytywnie

 

Źródło: dzierzoniow.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: