sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Giełda Pracy w Wałbrzychu
2023-02-17 12:02

Powiatowy Urząd Pacy w Wałbrzychu organizuje Giełdę Pracy dla osób bezrobotnych, zarejestrowanych w ww. urzędzie. Jeśli więc jesteś osobą poszukującą pracy na produkcji, zgłoś się do swojego doradcy klienta i odbierz skierowanie.


Giełda pracy odbędzie się 28.02.2023 o godz. 9:00 w sali 23 w siedzibie Urzędu w Wałbrzychu.

 

Miejsce wykonywania pracy: Wałbrzych.

 

Zakres obowiązków: wkładanie i zdejmowanie produktów na linii produkcyjnej, pakowanie, obsługa skanera, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

 

Źródło: walbrzych.praca.gov.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: