sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Ferie 2023 z Zamkiem Książ - Podróże Daisy
2023-02-04 12:52

Interesującą ofertę na ferie zimowe przygotował Zamek Książ - z okazji ogłoszenia roku 2023 rokiem Księżnej Daisy von Pless - na rodziny czeka moc wyjątkowych wrażeń!


Podczas rodzinnej trasy zwiedzania poznamy ciekawostki z życia Daisy nawiązujące do jej licznych podróży. Odwiedzimy salon maharadży w Indiach, pośród czerwonych róż i zapachu kawy zawitamy do Argentyny, a następnie zrelaksujemy się na Lazurowym Wybrzeżu. Podczas zwiedzania na najmłodszych turystów czekają ciekawostki i zagadki, a wiedza przekazana jest poprzez zabawę.

 

Terminy w lutym: 4,5,11,12,18,19 lutego


Godzina: 12:00 i 14:00

 

Bilet dla dziecka: 44 zł

 

Bilet dla osoby dorosłej: 49 zł

 

Bilety można zakupić online na stronie internetowej Zamku. 

 

Źródło: ksiaz.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: