sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
2023 Rokiem Księżnej Daisy von Pless
2023-02-01 12:43

W roku 2023 przypada 150 rocznica urodzin oraz 80 rocznica śmierci Księżnej Daisy von Pless - najsłynniejszej w historii mieszkanki Wałbrzycha. Dlatego na wniosek komisji kultury RM, Zamku Książ oraz Fundacji Księżnej Daisy von Pless, Rada Miejska Wałbrzycha podjęła uchwałę o ogłoszeniu roku 2023, Rokiem Księżnej Daisy von Pless.


Z tej okazji Zamek Książ przygotował szereg wydarzeń związanych z postacią księżnej: w styczniu rozpoczniemy ferie z Daisy, nawiązujące do jej licznych podróży. Z okazji Dnia Kobiet spotkamy się z biografkami Daisy, a w ramach oferty edukacyjnej przygotowane będą specjalne zwiedzania, związane z postacią Księżnej.

 

Najważniejsze wydarzenie w Zamku Książ, czyli Festiwal Kwiatów odbędzie się w tym roku w tematyce „Sekretnego Ogrodu Księżnej Daisy” oraz w zamkowej Sali Balowej ponownie zobaczymy musical Daisy.

 


O wszystkich wydarzeniach dowiecie się ze strony internetowej i mediów społecznościowych Zamku Książ.

 

Źródło: ksiaz.walbrzych.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: