sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Voucher do Teatru Lalki i Aktora w Wałbrzychu
2022-12-20 10:24

Święta zbliżają się wielkimi krokami... To magiczny czas, czas spotkań z bliskimi, wymiany życzliwości, czułości, rodzinnej biesiady przy świątecznym stole. Czas obdarowywania się wzajemnie miłymi upominkami. Jeśli jeszcze nie zdążyliście zorganizować prezentów dla swoich najbliższych, mamy dla Was ciekawe rozwiązanie!


W prezencie świątecznym podaruj swoim bliskim trochę TEATRU! W tym roku - dla wszystkich małych i dużych teatromanów - Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu wprowadził VOUCHERY DO TEATRU.

 

Każdy z zakupionych voucherów jest ważny przez rok (od 1.01.2023 - 31.12.2023) i obowiązuje na wszystkie repertuarowe spektakle Teatru prezentowane w soboty i niedziele. Jeden voucher kosztuje 25 zł. możesz kupić ich tyle, ile tylko chcesz!

 

Voucher nie obowiązuje na spektakle gościnne, grane w tygodniu (dla szkół), spektakle mikołajkowe czy premiery.

 

Voucher to świetny prezent nie tylko na Gwiazdkę, ale także na inne okazje, np. urodziny. Zachęcamy do rozważenia takiego pomysłu na upominek i podarowania swoim bliskim pięknych wrażeń z obcowania ze sztuką!

 

Źródło: teatrlalek.walbrzych.pl
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: