sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Okno - wizytówka mieszkania
2015-04-13 14:25

Dekoracja okien to bardzo istotny element budujący wystrój danego wnętrza. Zasłony czy firany mają ogromny wpływ na charakter każdego pomieszczenia. Nie są tylko ozdobą okna. To bowiem niezmiernie ważny punkt pokoju.


Okno wpływa na estetykę mieszkania, w taki sam sposób jak meble czy ściany. Właśnie dlatego tak samo jak one potrzebuje odpowiedniej stylizacji. Ozdoby okienne widoczne są nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz pomieszczenia. Dlatego warto poświęcić im nieco więcej czasu niż dotychczas. Wybierając dekoracje okienne należy pamiętać, by dopasowane były do całości aranżacji wnętrz. Oprócz walorów estetycznych, należy również wziąć pod uwagę to jaką mają pełnić funkcję. Dla wszystkich, którzy mogą pochwalić się dużymi, pięknymi oknami, wystarczy, że powieszą nad nimi długie zasłony. Można ją swobodnie puścić, albo spiąć dekoracyjnym klipsem, czy też poupinać w kilku miejscach, tworząc delikatne falbanki. Taka dekoracja wspaniale wygląda w przestronnych pomieszczeniach. W mniejszych doskonale sprawdzą się firany, które niewątpliwie udekorują okno w wyjątkowy sposób. Najistotniejsze jednak jest to, by przy wyborze zarówno zasłon, firan czy innych dodatków czuć się swobodnie, a także aby wyrażać swoją kreatywność. Dlatego właśnie chcąc zmienić wygląd swoich okien bądź wprowadzić zmianę, należy wybierać takie sklepy, gdzie profesjonaliści pomogą wybrać odpowiednie firany. Zawsze należy jednak pamiętać, by znać wymiary okien, choć coraz częściej w takich salonach, można skorzystać z możliwości pomiaru przez pracownika sklepu. To element, który na pewno pomoże w wyborze odpowiedniej firany, czy zasłony.Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: