sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Zmień chaos w porządek
2015-04-13 14:23

Firma Elfa to działający od 1948 roku szwedzki producent kreatywnych systemów przechowywania. Obecnie ich oferta dostępna jest w przeszło 25 krajach. Tym samym firma jest światowym liderem w dostarczaniu tego typu rozwiązań.
Asortyment Elfy obejmuje systemy koszy mesh, systemy półek wykonanych ze stali i drewna oraz robione na miarę drzwi przesuwne dające szeroki wybór kilku solidnych profili aluminiowych oraz niespotykanego na Polskim rynku systemu jezdnego gwarantującego płynną i stabilną pracę. Firma dostarcza około stu wypełnień drzwiowych wykonanych z ciekawych materiałów w bogatej palecie kolorów. Elfa produkuje elastyczne systemy półek, koszy i wieszania oferujące prosty i podlegający reorganizacji montaż naścienny oraz wolnostojący. Na bazie konstrukcji systemów Elfa możemy wyposażyć garderobę, szafę, garaż, schowek, spiżarnię, wiatrołap oraz wiele innych pomieszczeń.


- Szanowny Kliencie, zmień chaos w porządek. Nasze nowoczesne systemy przechowywania nie tylko pomogą zaoszczędzić, ale także tworzą przestrzeń. Systemy przechowywania elfa są innowacyjne i śmiałe, oferując przemyślane rozwiązania od wieszaków i drzwi przesuwnych po wyposażenie szaf i systemy półek – zapewniają specjaliści. W sypialni nabieramy sił, odpoczywamy, regenerujemy siły i odpływamy w marzeniach. Trudno to wszystko zrobić, kiedy na podłodze leżą nieposegregowane ubrania i rzeczy. Dobry system przechowywania, gdzie każda rzecz ma swoje miejsca, ułatwia utrzymanie porządku. Planując ubrania w garderobie, ułóż je tak, jak je nosisz na sobie, będzie to naturalne. Nie będzie trzeba szukać ubrań, które wiesz, że są – ale nie możesz ich znaleźć! Kapelusze i torby na najwyższych półkach, a buty na samych dole. Pomiędzy jest miejsce na bluzki, koszule, spódnice, spodnie i swetry. Wybierając ścienne systemy przechowywania, odkrywasz podłogę. Im więcej podłogi widać, tym łatwiej jest utrzymać porządek i posprzątać. Często łatwo o bałagan, a ubrania gubią się w garderobie. Dzięki płytszym półkom rozmieszczonym gęściej zyskuje się miejsce na więcej przechowywania. Łatwiej je wówczas segregować i utrzymać porządek. Na bluzki wystarczą półki o głębokości 30 cm. Jeśli jednak masz większe i obszerniejsze ubrania, mamy oczywiście głębsze półki w wymiarze 40 i 50 cm.Autor: 30minut.pl


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: