sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Przechowywanie żywności
2009-10-13 12:38

Kilka praktycznych porad w czym przechowywać żywność by jak najdłużej zachowała swój smak i świeżość.

  • Folia aluminiowa – doskonale izoluje produkty spożywcze, jednak wilgotna żywność może pleśnieć, dlatego też należy wybierać ją raczej do zawijania produktów suchych.
  • Papier spożywczy – najlepszy do przechowywania wędlin. Szynka zawinięta w papier nie obeschnie i zachowa swój smak.
  • Pojemniki plastikowe – są dobre i ile zostały przeznaczone specjalnie do przechowywanie żywności, należy więc sprawdzić czy tak informacja znajduje się na ulotce lub denku pojemnika.

  • Pojemniki szklane – są doskonale do przechowywania żywności bo nie wchodzą w reakcje z żadnym z artykułów spożywczych.
  • Pojemnika metalowe – kwaśne produkty nie nadają się do przechowywania w tego typu pojemnikach ponieważ mogą wejść w szkodliwą dla zdrowia reakcję z metalem.


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: