sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Domowe sposoby na przeziębienie
2009-10-08 13:57

W okresie jesienno – zimowym można bardzo łatwo złapać infekcję. W aptekach wprawdzie znajdziemy szeroka ofertę leków na grypę i przeziębienie, ale zamiast tego warto sięgać po sposoby z medycyny naturalnej.


Przy lekkim przeziębieniu pomoże gorąca kąpiel i szklanka ciepłej herbaty z cytryną. Warto tez sięgnąć po maliny, które dzięki dużej zawrotności witaminy A i C podnoszą odporność organizmu. Jeśli dopadnie nas dość silne przeziębienie z podniesioną temperaturą wtedy najlepsza będzie herbata z czarnego bzu lub lipy. W walce z kaszlem pomocny będzie syrop z cebuli lub napar z liści podbiału. Na katar natomiast najlepsze są inhalacje z rumianku i szałwii. Nie można także zapomnieć o najlepszym naturalnym antybiotyku jakim jest czosnek.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: