sowie

Sprawy mieszkaniowe, lokalowe, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie w Wałbrzychu i nie tylko.

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
Data newsa: 2009-01-23 15:07

Ostatni komentarz: Witam. Chcialem powiedziec iż w naszej wspolnocie mieszkaniowej tez kradnie sie prad ale wlasciciele mieszkan juz sobie z tym problemem troszke poradzili. Na pierwszym miejscu na korytarzach zamontowano transformatory zmiejszające napiecie i zabezpieczające instalacje elektryczną przed ponownym podłaczeniem do korytarza. A po drugie wspolnota mieszkaniowa skierowała pismo do sądu o ukaranie dzikich lokatorow ktorzy kradli prąd z klatki oraz o ich wysiedlenie...to jest kilka najprostrzych sposobow.
dodany: 2009.04.09 20:15:21
przez: Rafalcio1989
czytaj więcej
Naturalnie białe pranie
2009-10-06 14:03

Na rynku znajdziemy szeroka ofertę proszków i rożnego typu wybielaczy do białego prania. Warto jednak wybierać domowe sposoby, które są znacznie tańsze i przede wszystkim ekologiczne. Oto kilka sposobów na śnieżnobiałe tkaniny.


Pożółkłe firany, bielizna czy koszule szybko odzyskają swoja biel jeżeli do prania dodamy sodę oczyszczoną lub proszek do pieczenia. Dla lepszych efektów można także przed praniem moczyć tkaniny w ciepłej wodzie z sokiem z cytryny lub kilkoma jej plastrami. Dłuższy efekt czystości i bieli zachowamy dodając do prania garść soli.Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: